Novinky

Víkendové mixy

Radi by ste si vychutnali naše koláčiky, no celá torta je pre Vás príliš? Alebo si len neviete vybrať a najradšej by ste ochutnali všetko naraz? Máme ideálne riešenie! Víkendové mixy prídu za Vami – domov, do práce, alebo kam treba. Aktuálnu ponuku nájdete vždy na našom instagrame a  facebooku

Tartaletky a mini cheesecakes mix

Keďže ste sa stále častejšie pýtali na možnosť namixovať všetky druhy tartaletiek a mini cheesecakes v jednom balení, pripravili sme si pre Vás 2 novinky  – Mini cheesecake mix, v ktorom nájdete 3 druhy mini cheesecakes v jedlom košíčku (aj v bezlepkovej verzii) a Tartaletky mix , obsahujúci všetkých päť príchutí!

Ochutnajte náš chrumkavý, jablkový cheesecake s medovou mrveničkou a plátkami mandlí!

Ďalšia novinka doplnila našu ponuku cheesecakes, tentokrát pribudla jablková verzia. Vďaka medovému korpusu a mrveničke je tento cheesecake naozaj extra chrumkavý a sladký. Jablká zas pridávajú príjemnú šťavnatosť a ovocnú chuť, ktorú jemne dopĺňajú plátky mandlí. Ochutnajte!

Medovo – orechová torta je naším najnovším prírastkom!

Medové rezy isto poznáte, však? Nesmrteľnej klasike sme dali novú, modernú podobu a vznikla táto medovo – orechová torta. Jemné, medové pláty sú prekladané vrstvami smotany a karamelového krému s vlašskými orechami, zakončené tmavou čokoládou a kúskami orechov.